Ch Ptiprince Pandia 

Narozena 12.10.2017, Ukrajina

Pandia: Příběh umazlené kočky s velkými emocemi.

Pandia, naše čarokrásná kočka, je skutečným klenotem v našem domě. S nesmírně velkými emocemi se rychle stala srdcovou záležitostí celé rodiny. S jejím krásným kočičím vzezřením a kouzelným temperamentem je těžké si ji nezamilovat.

Jedním z nejvýraznějších rysů Pandie je její vášeň pro hry. Aportování je pro ni jakýmsi nekonečným dobrodružstvím. Její hbitost a neúnavnost jsou ohromující. Také když se rozhodne pro hry s vábničkou nebo s myškami jsou pro ni také neodolatelně přitažlivé, a je radost sledovat, jak si s nimi hraje se stejným nadšením jako malé koťátko.

Pandia není pouze zábavná kočka, je také velmi mazlivá. Její oddanost a láska jsou nevyčerpatelné. Často se stane, že během práce u počítače a při večerním odpočinku se k nám přidá, aby naše domácí chvíle byly ještě úžasnější a občas usne i v náručí.

Svým půvabem a krásou se Pandia stala i výstavně úspěšnou kočkou na výstavách od FIFe a TICA. Po svém prvním vrhu na výstavy už nejezdí, ale její koťata zaznamenala úspěchy na mezinárodní úrovni. Spřátelené stanice v zahraničí se mohou pyšnit několikanásobným vítězstvím BOB (Best of Best) na prestižních mezinárodních výstavách od různých organizací. Pandia tímto způsobem rozšiřuje svou slávu i za hranicemi našeho domova.

Pandia není jen kočka. Je členem naší rodiny a každý den nám přináší radost a lásku. S její nesmírně velkou osobností a nezdolným šarmem je naše domácnost plná života a lásky, díky níž se každý den stává jedinečným dobrodružstvím.