výstavy mau

fotky z výstav

S našimi egyptskými Mau jsme cestovali na mnoho mezinárodních výstav koček od SCHK (FIFe) v Čechách a ve světě. Příjemné jsou výstavy od TICA, kde vládne velmi prima atmosféra a výstavy jsou více akční. Naše egyptské Mau získali mnoho výher, bodů a ocenění a všech si nesmírně vážíme. Na mnoha výstavách jsme se setkali s úžasnými posuzovateli, poznali nové kočičí přátele a viděli mnoho krásných koček různých plemen ze všech koutů světa. Okrajově pár fotek z výstav s našimi Maukami:

Kde se ve světě nachází linie našich egyptských Mau, které pomáhají vylepšovat chovatelský standart našich přátel? Například ve Velké Británii, Francii, Švédsku, v Belgii, Kanadě, Litvě, Holandsku, Německu, Irsku, Číně, ... Někteří přátelé si po čase přijedou i pro druhé kotě a této důvěry si vážíme dvakrát tolik. Spolupráce si ceníme a věříme v mezinárodního vylepšování plemenného standartu po všech stránkách. Je skvělý pocit sdílet společně radost našich zahraničních přátel, kterou jim egypťánci z naší chovatelské stanice přinášejí. 

Koťátka z našich odchovů vyhrávají na mezinárodních výstavách koček výhry BOB a získavají zaslouženě tituly JW. Děkujeme našim přátelům za skvělou práci, skvělou prezentaci naší chovatelské stanice a za laskavé svolení vložit sem jejich fotky koťat z našich odchovů

Henk s Fessonií Yá Moasi,CZ v r. 2019 na mezinárodní výstavě v Holandsku, Fessonie vyhrála BOB. A to 5x BIV, BIS, BOB a BEST Over i na dalších výstavách. Získala titul JW. Gratulujeme k úspěchům a děkujeme Henkovi za důvěru, dobrou prezentaci a za profesionální práci.

Další úspěchy a výhry 4x BOB z Litvy! Také Ištar pokaždé vyhrála BOB (2019 - 2020). Tato neskutečně fotogenická a kouzelná kočička z našeho odchovu - si výhry také právem zaslouží. Děkujeme sympatické Zivile za skvělou práci a prezentaci Ištar Yá Moasi,CZ.

Další úspěchy a výhry 4x BOB z Litvy! Také Ištar pokaždé vyhrála BOB (2019 - 2020). Tato neskutečně fotogenická a kouzelná kočička z našeho odchovu - si výhry také právem zaslouží. Děkujeme sympatické Zivile za skvělou práci a prezentaci Ištar Yá Moasi,CZ!


Výhra ve Francii. Děkujeme Anně-Claire za úžasnou prezentaci Notose Yá Moasi, CZ, v r. 2021 a gratulujeme k vítězství. Je milé vidět Notose ve francouzských novinách :)

Další úžasné zprávy od milé Anny-Claire ohledně vítězství 7 měsíčního Notose Yá Moasi,CZ na světové výstavě v Itálii v r. 2021, Notos vyhrál BIV. Moc gratulujeme!

Na mvk v Ženevě ve Švýcarsku 20. a 21. 11. 2021! NEJLEPŠÍ VARIETY - BIV, BIS jednohlasně. V neděli BOB a NEJLEPŠÍ SUPREM (nejlepší kočka na celé výstavě)! Velká gratululace a děkuji Anně-Claire!


Děkujeme za pozdravy z Číny a gratulujeme ke krásným vítězstvím sladké Mirandě Yá Moasi, CZ z vrhu "M":


Je skvělé vidět mnoho úspěchů koťat z našich odchovů u našich přátel ve světě a během během roku 2021 jich nebylo málo :)