Cleopatra Yá Moasi,CZ

Narozena 01. 06. 2016, Česká republika

OTEC: SC Eric Novohradská růže, CZ
MATKA: Besemi von Skarrabäus *CH 

Náš život s Cleopatrou: Příběh naší výjimečné kočky

Není žádným tajemstvím, že každá kočka je jedinečná a má své vlastní charakteristické vlastnosti. V naší malé chovatelské stanici jsme měli to štěstí, že jsme se stali společníky jedné z těch nezapomenutelných kočiček - Cleopatry, nebo jak ji s láskou nazýváme, Cleo.

Cleo není jen obyčejnou kočkou,  je takzvaně snovou kočičkou, která si získala naše srdce svou jedinečnou osobností a krásou. Když jsme se rozhodli ponechat si ji v naší chovatelské stanici, bylo to rozhodnutí, které nám přineslo mnoho radosti a úspěchů.

Již od koťěte Cleo projevovala lásku k výškám. Stala se naší rozenou průzkumnicí, vždy první, kdo objevoval nová místa a výšky našeho domova. Její odvaha a zvědavost ji rychle postavily do role vůdkyně, ačkoli malé smečky kočiček.

To, co však Cleo opravdu vystihuje, je její neuvěřitelně laskavá a klidná povaha. S ní v domě není nikdy nuda. Je to kočka, která se ráda tulí a hýčká, a její přítomnost přináší do našeho domova klid a radost. Vždy, když potřebujeme povzbudit nebo pohladit, Cleo je tu pro nás s nesmírnou láskou.

Cleo se také stala hvězdou výstav. Na šesti výstavách prokázala svou krásu a eleganci s dobrými výsledky. Její dcera Fessonie pokračovala v rodinné tradici úspěchu a vyhrála několikrát po sobě nejvyšší ocenění BOB s Henkem F. v Holandsku. Tímto způsobem se rodinná tradice úspěšných koček udržuje a posiluje. Její potomci, jako například Helios a Helen, pokračovali v rodinné tradici úspěchů. Helios získal titul Best in Show na prestižní výstavě v Praze, zatímco Helen dosáhla ohromujících 1479 bodů na jediné víkendové výstavní akci od TICA. 

Její další úspěšní potomci odcestovali do Holandska (dokonce 2x), do Belgie, Litvy, Číny a Švédska a do různých koutů České republiky, kde jsou šťastnými členy nových rodin kterým přinášejí radost a lásku.

I přes její výstavní úspěchy je pro nás Cleo především miláček a člen rodiny. Její příběh je pro nás inspirací a připomínkou toho, jak jedno zvíře může obohatit náš život.