Thalie Yá Moasi,CZ

Narozena 04.07.2023, Čechy

Thalie: Příběh veselé kočičky s veselou povahou 😺🌟

Vítejte v úžasném příběhu o Thalii, nejveselejší kočce v okolí! Thalia, dcera naší milované Cleopatry a Omara, se narodila s úžasnou dávkou radosti a nezkrotné energie. Od prvního dne se zdálo, že má jediný cíl – šířit dobré nálady po celém domě.

Thalia vypadá jako malý kočičí vír, který nikdy nespatřil překážku, kterou by nechtěl překonat. Je rychlá jako blesk a její skoky by mohly konkurovat i nejlepším akrobatickým týmům. Jednou jsme ji přistihli, jak si připravuje vlastní překážkovou dráhu s našimi pantoflemi. Musím uznat, že měla výborný vkus při výběru "překážek".

Thalia je také neuvěřitelně hravá. Vždycky má hromadu oblíbených hraček, ale nechápete, ty staré nitičky a míčky jsou zjevně nejzábavnější. Pro ni je pravidlo jednoduché: čím menší, tím lepší. Někdy máme pocit, že její oblíbená hra je schovávat se ve skrýších, o kterých nikdo neví – pod postelí, za záclony, nebo dokonce v za polštáři na sedačce. Ano, máme teď speciální sedačku jen pro ni.

Co se týče vzhledu, Thalia je jako mini verze její maminky Cleopatry. Stejně elegantní a okouzlující, se stejně výraznou chorou a veselou náturou. Když se někdo cítí smutný, stačí pohled na Thalii a už se smějeme společně. Nikdy neunikne příležitosti vytvořit malé divadlo ze svého oběda nebo si vytvořit "malé království" v naší pracovně.

Naše Thalia má v úklidovém arzenálu zřejmě nový trik – "Baletní úklid s Thalií". Namísto klasického vysávání teď máme taneční vystoupení na hudební pozadí filmu, který si asi před časem stihla užít. Občas se s ní setkám, jak elegantně sklouzává na mopu a provádí komplikované pohyby, jako by právě tancovala v Moulin Rouge. Naštěstí je to kočka, takže to celé vypadá spíš jako umělecký výstup než úklid. Možná bychom měli zvážit otevření "Kočičí školy úklidu" a získat nový příliv talentů pro naše domácí operace!

Jsme šťastní, že máme Thalii ve svém životě! Každý den nám přináší nový dárek v podobě radosti a smíchu. A my jsme přesvědčeni, že každý by si měl najít svou Thalii – malé kočičí sluníčko, které rozjasní každý den.