kotě egyptské mau

Hledáte vymazlené koťátko s rodokmenem u zodpovědných chovatelů? Vítejte u nás  :) 

Po delší pauze čekáme koťátka koncem ledna 2024. Více informací co bude mít koťátko sebou do nového domova prosím čtěte níže:

Březost egyptské Mau trvá obvykle trvá kolem 66 dnů. Maminky Mau se o svá koťátka vzorně starají. Všechna Mau od nás jsou povahově přátelská, vymazlená, resp. rozmazlená, čistotná a jsou po zdravotně testovaných zdravých a povahově úžasných rodičích. Naše koťátka vyhravájí v zahraničí ty nejvyšší ceny, čímž zaručujeme, že dospělé kotě bude vypadat jako typická egyptská Mau. Klademe důraz na zdraví všech našich Mau. Jména našim tygříkům vybíráme podle jmen s pozitivním významem, ze starodávné mytologie, příp. podle planet.

Předání našich koťátek je vždy s Pedigree /Rodokmenem nebo-li Průkazem původu/ a je možný nejdříve až po 14. týdnu věku koťátka. Do té doby jsou koťátka kromě kvalitní pevné stravy stále kojena a jsou socializována. Před odchodem do nových domovů jsou 2x očkována, odčervována a kastrovaná.

Na co vše jsou koťátka od nás zvyklá? Především na lásku a vše co k péči o koťátka patří. Žijí s námi společně doma, užívají si velkou dávku rozmazlování, hraní, během naší práce z domova nám asistují při práci s PC, společně s námi vaří, "uklízí", jsou zvyklá na běžný chod domácnosti, vítají naše přátelé. V letních dnech užívají chráněnou zastřešenou terasu propojenou s obývacím pokojem, kde se občas proběhnou i na kočičím kole a obdivují vše co se venku pohne a zavoní. Rády se vyhřívají na sluníčku. Užívají větší škrabadlo, kočičí toalety s rostlinnou podestýlkou, jedí masitou stravu a zvyklá jsou na pití vody z více skleněných misek. Koťátka mají už první zkušenost s přepravkou během jízdy autem za veterinářem.

Koťátka od nás mají sebou do nových domovů:

- kupní smlouvu, případně i předkupní smlouvu

- pedigree / PP - průkaz původu 

- očkovací průkaz s platným očkováním, odčervováním

- potvrzení o provedené veterinární kastraci, výstupní veterinární prohlídku a vyšetření ledvin  

- aplikovaný mikročip a formulář pro přihlášení nového domova

- stravu pro první dny, hračky a deku s vůní domova na které jsou zvyklá

Podle domluvy:

- mezinárodní pas 

- vhodnou přepravku pro přepravu do auta nebo do letadla

Snažíme se zaměřovat se na kvalitu, nikoliv na množství. Děkujeme za vaší trpělivost počkat si na své vytoužené kotě na mazlíčka a za pochopení, že naše kočky nejsou stroje. Pro naše koťátka preferujeme milující a zodpovědné zájemce, kteří se jim budou moc věnovat a mají pro ně stálý domov. Nabízíme stálý poradenský servis a s novými přáteli zůstáváme rádi v kontaktu. Jsme rádi za zpětné vazby a průběžné fotky koťátek.

Koťátka na mazlíčky od nás chráníme před potencionálními množiteli rannou kastrací - sterilizací. Do nových domovů od nás koťátka tedy mohou vždy až po kastraci. (Podle dlouhodobých studií, nemá časná kastrace škodlivý vliv na celkové zdraví zvířete). Na chov do ČR koťátka od nás nepouštíme. V obou případech vyjímky neděláme.

Pro zájemce o dvě koťátka - sourozence, je důležité si zajistit včasnou rezervaci ještě před narozením koťat. Tímto způsobem můžete mít větší možnost výběru a naplánování, abychom zájemci mohli vybrat koťata, která se k sobě od narození více fixují. Co by mohlo být užitečné? Potvrďte svůj zájem o koťata a ujistěte se, že jste rezervovali dvě koťátka ideálně ještě před narozením koťat. Tím získáte přednostní právo při výběru, a to i před tím, než budou koťata dostupná pro širší veřejnost. Rádi podporujeme aby sourozenci mohli jít společně do nového domova.

Závazná rezervace koťátka je platná a závazná pro obě strany od uhrazení rezervačniho poplatku - zálohy za kotě. V případě odstoupení od smlouvy neboli zrušení zájmu o kotě před jeho odběrem ze strany kupujícího je záloha kupujícímu nevratná. Zrušení závazné rezervace ze strany prodávajícího je rezervační záloha vratná. 

Nekupujte prosím plemenná koťata bez rodokmenu, nepodporujte množitele! Chovatelů egyptské Mau je v Čechách málo, ne všichni působí dlouho a obměňují se. V případě vážného zájmu o egyptskou Mau volejte, pište, pokusíme se vám poradit, pomoci vybrat pro vás Mauku, příp. doporučit seriózního chovatele. Máme přehled o chovatelích nejen v Čechách ale i v zahraničí. 

Nepodporujte množitele

Zájemcům o koťátko mau

Vyplňte níže údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět: