aktuality

S radostí a úsměvem sdělujeme úžasnou zprávu z našeho domova, který se právě stal ještě šťastnějším a plným radosti!

V tuto krásnou vánoční dobu bychom vám chtěli vyjádřit upřímné díky za vaši podporu a věrnost. Přejeme vám, abyste strávili tyto svátky v kruhu svých blízkých, plní lásky a radosti. Ať vánoční hvězda přinese do vašich domovů světlo štěstí a klidu.

Vítejte v našem článku, věnovaném podpoře a péči o egyptské Mau, nazvaném "Pomáháme ostatním Maukám". Naše vášeň pro tuto vzácnou a krásnou kočičí rasu nás motivovala k vytvoření iniciativy, která se zaměřuje na pomoc egyptským Mau, a to zejména těm, kteří se ocitli v obtížné životní situaci z důvodu změn v jejich chovatelském prostředí.

Aktualizace

31.08.2023

Všechna koťátka máme závazně rezervovaná.

Koťátka z vrhu S krásně prospívají, od počátku jsou čistotná, dobře socializovaná, přes měsíc už papají pevnou stravu a v úterý je čeká první očkování u našeho úžasného pana veterináře. Kočičáci si jsou hodně podobní, rostou do krásy a jde opět o velmi vyrovnaný vrh. Osvojují si své dovednosti, s vrozenou příjemnou, zvídavou a hravou povahou....

Smečka s dobrou výchovou a vedením k hierarchii a harmonii od Simonky. Děkujeme a přejeme moc spokojenosti :)

Děkujeme všem vážným zájemcům o kotě Mau. Koťátka po delší pauze opět plánujeme a až se ona radostná událost naplní, rádi se s vámi o novinky podělíme.