MVK - Wr. Neustadt

08.09.2014

Eric je SUPREME CHAMPION! Byl nominován a vyhrál BEST IN SHOW, BEST kategorie III a BEST OF BEST! ;)

Eric získal titul SC společně s BOB
Eric získal titul SC společně s BOB

Rakouská výstava Wr. Neustadt, pořádaná 6. a 7. září. byla PRO NÁS VYJÍMEČNÁ, protože v neděli byl Eric naposled posuzován na MVK.

V Arena Nova v Wiener Neustadt probíhala Exotika - pet novinky to nás potěšilo moc, protože jsme se mohli inspirovat jakožto i "pejskaři" psí výstavou. Inspirativní byla také výstava ještěrek, akvarijních rybiček a nádherných sukulentů četně vzácných orchideí.

Výstava koček - pořádána Vídeňskou ÖVEK se nesla v příjemném duchu v prostorné a útulné Hale 3. Velké klece, ohromná návštěvnost, příjemní chovatelé a setkání se známými tvářemi bylo skvělé zahájení.V sobotu posuzoval naše tygříky pan Wittich Alfred,CH. Oba dva velice chválil a oba postoupili do roztřelu. Nominaci získala Athéna. Děkujeme paní Lindě Knýové za milé a krásné předvedení Athény ;) To co však následovalo druhý den, nás dojalo k slzám:

Ericovi paní MVDr. Mahelková napsala CACS a tím Eric obdržel už 9. titul a stal se SUPREME CHAMPION !!! Ale následně byl nominován a vyhrál...... BEST IN SHOW, BEST kategorie III a BEST OF BEST! Pro nás všechny v naší malé chovatelské stanici něco úžasného ;) ;) ;)
To nejlepší si náš tygřík nechal zkrátka nakonec ;)))) Jsme velice šťastní a vděční, že Eric vše krásně a v pohodě zvládnul. Moc jsme mu to přáli. Byl to nádherný víkend. Jsme moc vděční že jsme šli na posouzení k paní MVDr. Mahelkové. Byl to krásný den.... JUPÍÍÍ !!!

Fotografie nahoře z ARENA NOVA 3

Ráda bych bych vyjádřila vděčnost především panu Kolbabovi za Erica, panu Ericovi Reijersovi, paní MVDr. Mahelkové a paní Thee Friskovec - kteří nám hodnotili Erica krásně pozitivně a pro nás motivačně, kamarádce Alli za její úžasné rady, paní Mgr. Matlasové - díky ní a jejímu manželovi Eric výstavy zvládá více v klidu ;), posuzovatelům: paní Siderové a Peltonen Marttiiovi a ostatním přísným posuzovatelům - díky nim jsem zahájila u Mau postupnou!!! úspěšnou dietu a všem milým chovatelům s kterými jsme se poznali na výstavách a předávali jsme si vzájemné zkušenosti.

Na výstavišti bylo moc dobré občerstvení ;)

Příjemné útočiště nám poskytl designový Motel Verde, který je architektonicky řešen v přírodním stylu (kámen, dřevo, sklo).