Pomáháme ostatním Maukám

20.11.2023

Vítejte v našem článku, věnovaném podpoře a péči o egyptské Mau, nazvaném "Pomáháme ostatním Maukám". Naše vášeň pro tuto vzácnou a krásnou kočičí rasu nás motivovala k vytvoření iniciativy, která se zaměřuje na pomoc egyptským Mau, a to zejména těm, kteří se ocitli v obtížné životní situaci z důvodu změn v jejich chovatelském prostředí.

Nemáme lhostejnost k osudu jiných egyptských Mau, které potřebují nový domov. Bez ohledu na původ (názvu chs), věk nebo předchozí prostředí, ve kterém byli umístěné, jsme zde, abychom poskytli pomoc a podporu všem, kdo se na nás obrátí. Chápeme, že v životě se mohou vyskytnout nečekané situace, a náš tým je připraven jednat rychle a efektivně, aby zajistil, že každá Mau najde bezpečný a láskyplný domov.

Nelze předpokládat, co nás v životě potká, a stejně tak nelze předpovědět, kdy a proč by mohlo být nutné řešit umístění kočičího společníka. Důležité je však umět otevřeně komunikovat a sdílet své potřeby. Jsme tu proto, abychom poskytli pomoc a zařídili nový domov co nejrychleji. Naše priorita spočívá v tom, abychom každé Mau zajistili nejen bezpečný, ale i trvalý domov plný lásky a péče.

Věříme, že společně s naší komunitou a srdnatými lidmi, kteří se s námi spojí, můžeme změnit osudy těchto nádherných kočičích bytostí a poskytnout jim druhou šanci na šťastný a spokojený život. Nenecháme nikoho na holičkách, protože každá Mau, stejně tak jako každá kočička si zaslouží bezpečný pelíšek, péči, zodpovědnost a lidskou lásku. 

Pokud se ocitnete v situaci, kdy potřebujete pomoc se znovu umístěním vaší egyptské Mau, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli podporu a pomohli najít nový domov pro vašeho milovaného mazlíčka.

Naše chovatelská stanice se může pyšnit mnoha úspěšnými adopcemi, které byly možné díky spolupráci s lidmi, kteří jsou ochotni otevřít svá srdce a domovy pro kočky v nesnázích. Co je však důležité zdůraznit, je, že nepožadujeme žádnou odměnu za naši pomoc. Naše motivace spočívá v lásce k egyptským Mau a vážíme si možnosti přispět k lepšímu životu těchto kočičích jednotlivců.

Proč to vlastně děláme? Prostě nám není lhostejný osud egyptských koček. Tyto nádherné a jedinečné bytosti si zaslouží láskyplný domov, a my věříme, že můžeme být mostem mezi těmito kočkami a lidmi, kteří jsou připraveni poskytnout jim bezpečné a milující prostředí.

Jsme tady pro vás, ať už jde o naléhavou situaci nebo prostě jen o hledání nového domova pro vašeho mazlíčka Mau. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost společně změnit osud egyptských koček a dopřát jim šťastný a bezpečný život. Vaše důvěra a spolupráce jsou pro nás klíčové, a my jsme tu, abychom vám pomohli v každém kroku tohoto dojemného procesu 🩷👣🐾

Fotky v tomto příspěvku jsou od profesionální fotografky a bývalé chovatelky Maus: Coralise Noske 🩷