aktuality

Kocourek (kastrát) Ra Bůh slunce a dle jeho majitelů také Bůh domácnosti se má k světu. Ra je spokojený kocourek, jako správná egyptská Mau nevynechá žádnou příležitost ke hrám a občas je venčen v bezpečném prostředí. Děkujeme za pěkné fotky a zprávy od Tomáše a jeho sestry a přejeme mnoho spokojenosti a radosti do dalších dnů :)

Děkujeme za milé pozdravy a fotky domácího mazlíčka Re (kastráta), který bydlí u Josefa a Jaroslava. Re žije v domácnosti ještě s kočičí parťačkou a užívá si také spokojený život plného dobrodružství a skvělé péče. Přejeme nadále mnoho skvělých zážitků a spokojenosti :)

Pozdravy od kočičky a kocourka (kastrátů) z našeho posledního vrhu R. Děkujeme za skvělou péči, pravidelný přísun fotek a informací paní Kateřině a Zdeně. R. A jak se sourozencům v milujícím domově daří? To můžete posoudit podle fotek sami. Přejeme vše nejlepší do dalších dnů :)

Vzpomínáme na Athý, která byla povahově kouzelnou a mimořádnou kočičkou, dcerou Roxy a Erica a byla milovanou členkou paní Irenky a její skvělé rodiny v České Lípě. Děkujeme Irence za velké srdíčko a nesmírnou lásku, které si Athý po mnoho dnů, měsíců a let nesmírně užívala.

Nedávno se Pandičce narodila čtyři vyjemečná koťátka z vrhu R (mladší sourozenci Ištar 👑). Vrh R se nese v duchu Royal nejen termínem jejich příchodu na svět dne 19.9.2022 od 13:13 hod, ale i radostnou událostí jako takovou. Na hlavičkách mají výraznou kresbu skarabea a tentokrát jakoby pomyslně více zdůrazněnou kresbu do tvaru korunky. A hned...

Ištar Yá Moasi,CZ která se narodila v našem vrhu I, bydlí v rodině úžasné chovatelky Zivile v Litvě. Skvělá zpráva je, že Ištar se stala vítězkou Best of Best na světové výstavě VCF v Kaunas 10.července 2022!

Stejně tak u vrhu P jsme měli opět štěstí na skvělé lidičky za což jsem vždy vděčná. A tak se opět mohu podělit o krásné fotky našich miláčků z úžasných domovů a to od Prefect Amory z Floridy, od Percyho z Rychvaldu, a od Palomy z Prahy. Moc děkujeme.
😻😻😻

Po delší pauze s radostí aktualizuji novinky.
Vždy nás potěší pozdravy našich koťátek z jejich nových domovů se zprávou jak se ti naši rozmazlenci u svých úžasných páníčků mají. Dnes se můžeme podělit o fotečky s Olivkou z Plzně, Olivera z Brna a Oswealda z Prahy 4. 😻😻😻

Olivia

24.05.2022

Olivka odjela do nového domova do Plzně s novou maminkou :) Přejeme mnoho štěstí a radosti 🍀