aktuality

Názory na povahu egyptské Mau se různí. Někteří chovatalé ale i odborníci "na odborné články" napříč internetem, kteří Mau nikdy neměli popisují jak je to plemeno divoké, hyperaktivní, a píší jednoduše o povaze, kterou jsem za více jak 10 let chovu egyptské Mau nepoznala...

Helios je po dlouhodobější domluvě s naší úžasnou kočičí kamarádkou Janou z Prahy 5. Helios má nyní nejen milující a úžasnou páničku, prima malého brášku Baltíka, ale i kouzelný a jedinečný domov nedaleko od nás a za to vše jsem moc ráda.

Cleopatra, Pandia a Omárek mají období pauzy a odpočinku, koťátka zatím nemáme. Až přijde ona šťastná událost, budeme vás informovat v aktualitách. Děkujeme všem zájemcům za přízeň a za trpělivost :)

Ze spojení Pandia & Omar (kouřová egyptská Mau & stříbrný egyptský Mau) se narodila krásná stříbrná koťátka Niké a Notos, dne 24.3.

Koťátka z vrhu M během druhého očkování byla také preventivně na ultrazvukém vyšetření ledvin a ledviny mají v pořádku, bez nálezu.

Mau koťátka

19.04.2021

Koťátka z vrhu "M" 3 kocourci a 1 kočička rychle rostou, poznávají svět, učí se a zdokonalují své dovednosti. Své schopnosti si vzájemně poměřují během hirearchických her... Jsou to kouzelná, veselá běhající klubíčka, která předávají emocím ryzí radost.

Jakpak se daří naší stálici Cleopatře? Po dlouhém relaxu a odpočinku se Cleušce koncem února narodila krásná koťátka - Vrh M. Cleuš je naprosto úžasná maminka. Měli jsme radost, že 4 ze 4 koťátek se narodila vpořádku a krásně prospívají, mají se čile k světu. Šelmičky naše puntíkaté, pupíkaté a hýčkané...

Leonardo 

06.10.2020

Leonardo, vyjímečné a krásné šestiměsíční kotě z našeho vrhu "L". Vyjímečnost Leonarda spočívá v jeho téměř dokonalém standardu a má naprosto úžasnou povahu. Mezi koťátky se vyjímal a tak jméno Leonardo jsme mu vybrali podle oblíbeného génia da Vinci. Vrh L se mimořádně povedl.